Kurzy paraglidingu - Paragliding, Škola paraglidingu, Kurz paraglidingu, Tandemové lety, Parashop - ADZ FLY
Brauniger AVASPORT WALKERJET SHMU
________________

 

________________

Kurzy paraglidingu

Kurz paraglidingu je pre každého, kto sa chce stať pilotom a lietať, zároveň je to ideálny spôsob ako aktívne prežiť dovolenku, ako získať na svet nový pohľad.

Paragliding

 

ADZ-FLY Vám ponúka tieto druhy kurzov paraglidingu:

 

V týchto kurzoch sa jednoduchou a príjemnou formou oboznámite s teoretickými a praktickými poznatkami, ktoré sú nevyhnutné k bezpečnému lietaniu.

 

Prečo lietať s ADZ-FLY?

  • pretože my lietanie milujeme!
  • profesionálne služby najvyššej kvality
  • výborné ceny bez dodatočných nákladov
  • dlhodobá starostlivosť o našich zákazníkov
  • časová flexibilita

 

ADZ-FLY – to je bezpečnosť a kvalita. V našej škole paraglidingu preto používame najmodernejšie školné padáky Compact II od firmy AXIS, taktiež kvalitné postroje AXIS Bravo s airbagom a záložným padákom a naši inštruktori patria medzi slovenskú špičku v bezmotorovom aj motorovom paraglidingu.

 

Čo budete potrebovať Vy?

V prvom rade chuť lietať, dobrú náladu, trpezlivosť a trocha kondičky. Športové oblečenie a obuv. V prípade záujmu o vystavenie pilotného preukazu aj potvrdenie od Vášho obvodného lekára o zdravotnej spôsobilosti a 3 fotografie rozmeru 3x3,5cm. Formulár pre potvrdenie nájdete TU.

A už len si vybaviť pár dní voľna.

 

Ak máte záujem o ktorýkoľvek kurz paraglidingu alebo máte nejaký dotaz, kontaktujte nás prosím.

Tešíme sa na lietanie s Vami!

 

Inštruktori ADZ-FLY

Zoznamovací kurz

 

Jednodňový zoznamovací kurz paraglidingu je podobne ako tandemový let určený pre zoznámenie sa s paraglidingom. Počas tohto kurzu sa naučíte teoretické a praktické základy paraglidingu. Zvládnete štart, krátky let a bezpečné pristátie z kopca s malým prevýšením.

Čítať ďalej…

Individuálny kurz

 

Tento kurz je určený predovšetkým ľuďom, ktorí sú príliš pracovne a inak vyťažení a tým, ktorí nemajú radi kompromisy. Individuálny kurz je z vecného hľadiska totožný so základným kurzom paraglidingu. Exkluzívnosť tohto kurzu spočíva v individuálnom prístupe vo vzťahu žiak-inštruktor a v kompletnom zabezpečení kurzu. V ústrety výjdeme samozrejme aj Vašim časovým požiadavkám. 

Čítať ďalej…